Masáže | G-fit Brno - Pilates, power jóga, bosu a další cvičení

Od našeho maséra...

Volajú ma Toky. Nikto mi nemusí vykať, pokiaľ budeme komunikovať s láskou a s porozumením 🙂

Ale inak som normálny, hehe! Masírovanie a záujem o zdravie ma prinútili vlastné zdravotné problémy a stal sa z toho môj koníček. Bolesti chrbta, hlavy a tŕpnutie prstov mi nedalo spávať a tak som sa zúčastnil prvého školenia Dominika Volavého, ktorého naďalej obdivujem a považujem za odborníka v oblasti nielen masírovania ale aj diagnostiky a prevencie.
Počas viac než jedného roka praxe a následným získavaním skúseností, som si osvojil techniky klasickej, športovej, relaxačnej a lymfatickej masáže ako i baňkovania, tapingu a iných alternatívnych spôsobov pomoci pre vás a všetkých, čo ma o to požiadajú.

Tieto skúsenosti som získaval pri masírovaní brnenských športovcov a klientov v "Masáže Domino", kde som sa stretol s novinkami prevencie ako je kryoterapia, reflexná masáž alebo aktívne posilovanie chrbtového svalstva a som presvedčený, že je to účinnejšie ako následná liečba a drahá terapia.
Momentálne pracujem v kancelárii, ale naďalej sa snažím vzdelávať o učiť o ľudskom tele a vplyvoch na jeho zdravie, lebo to máme len jedno. Preto som otvorený akýmkoľvek technikám, spôsobom a možnostiam v tejto oblasti a rád sa niečo nové naučím aby som to mohol ďalej predávať.

Pevne verím, že budete spokojný nielen s mojimi službami ale aj celého klubu.

» Peter